Türkiye'nin En Büyük Ve Modern Hayvan Hastanelerine Sahip 3 Üniversitesi Daha E-vet Yazılımı Tercih Etti

                 Türkiye'nin En Büyük ve Modern Hayvan Hastanelerine Sahip 3 Üniversitesi Daha E-vet Yazılımı Tercih Etti

                 Veteriner Fakültelerimize ait hayvan hastanelerinde her geçen gün yeni tanı ve tedavi yöntemleri gelişmesi yanı sıra  hasta sayıları da her geçen gün artmaktadır. Bu nedenle hayvan hastanelerinde , hayvanlarımıza hak ettikleri bakımı zamanında ve doğru bir şekilde yapmak, sağlık hizmetlerini hızlandırmak, verimliliği artırmak, hasta bakımını geliştirmek ve sağlık hizmet kalitesini yükseltmek için bilgisayar destekli hasta kayıt programlarını kullanmak kaçınılmaz hale gelmiştir. Uludağ, Yakın Doğu ve Yüzüncü Yıl Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden sonra Aydın Adnan Menderes, Selçuk ve Cumhuriyet Üniversitesi Veteriner Fakültesi Hayvan Hastanelerinde de Evet Pro Üniversite Hastane Otomasyon Sistemi’ne geçilmiştir.

                 Evet Yazılım ailesine katılan yeni üniversitelerimizle birlikte Türkiye’de Hastane Otomasyon Programı kullanan 7 üniversiteden 6’sı  Evet Pro Üniversite Hastane Otomasyon Programını kullanmaya başlamıştır.

                 Evet Pro Üniversite Hastane Otomasyon sistemi ile hastanın girişinden çıkışına kadar ,

Hasta ve hasta sahibi kayıt bilgileri,

Klinik muayene bulguları,

Tedavi protokolleri,

İlaç kayıtları,

Aşı kayıtları

Laboratuvar tahlil sonuçları,

Röntgen sonuçları,

Ultrason görüntüleri,

Hastalık resimleri,

Hasta formları vb. tüm hareketleri kayıt altına alınabilmektedir.

                  E-vet Pro Laboratuvar entegrasyonu sayesinde laboratuvar cihazlarından veriler otomatik olarak hasta dosyasına işlenmektedir. E-vet Pro Üniversite Otomasyon Programı tıbbi ve finansal hizmetle ilgili birçok veriyi kayıt altına alıp işlenmiş bilgiye dönüştürmekte ve yönetim karar destek mekanizmasının oluşturulmasını sağlamaktadır. İstenilen tüm raporlamalar hastane yönetimine mail olarak zamanlanmış iş modülü ile otomatik olarak yönlendirilmektedir.

                  E-VET YAZILIM olarak hedefimiz kullanıcılarımıza daima en verimli yazılım çözümlerini sunmaktır. Bu yolda bizi tercih eden , E-vet ailesine yeni katılan, Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi, Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi, Cumhuriyet Üniversitesi Veteriner Fakültesi‘ne teşekkür ederiz….

GÖKSU MH. GAZİ BULVARI 92. SOK. 465/9 KEPEZ ANTALYA