SADECE BUGÜNÜ DEĞİL YARINI DA DÜŞÜNÜYORUZ!

                     ’Yazılım programları hayatımızın her noktasında kullanılmaktadır ve her sektörde vazgeçilmez hale gelmiştir. Klinikler, hastaneler ya da üniversitelerde hekimlerimizin geçmiş hastalarına ait tüm laboratuvar sonuçlarına, radyolojik görüntülere, muayene ve tedavi detaylarına, tek tuşla cep telefonlarından dahi anında ulaşması, E-vet Yazılım ARGE şirketinin kazandırdığı en büyük faydadır. Akademik hafızayı kayıtlı tutarak, hekimlerimize bilimsel araştırma ve projelerinde düzenlenmiş veri sunarak onlara zaman kazandırmamızı ise teknoloji ve akademiyi buluşturmamız olarak isimlendirebiliriz. Bugüne kadarki ilk hedefimiz tüm kliniklerde program kültürünü oluşturmak; kullanıcılarımızın mevcut durumunu daha etkin kullanarak kazançlarını ve müşteri memnuniyetlerini arttırmaktı. Bu amaç doğrultusunda, hekimlerimizin klinik işletmeciliğini kolaylıkla yapabileceği, stoklarını pratik bir şekilde tutabileceği, hastalığın teşhisinden tedavisine kadar yanında ve onlara destek olan, gerekli resmi belgeleri ilgili kurumlara kolaylıkla sunabileceği profesyonel yazılım programları geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz. E-vet Yazılım’ın geliştirmiş olduğu Datavet projesi, yine sektöre yakın olmamız, ihtiyaçları bilmemiz ve geliştirme arzumuzdan kopmamamız sonucunda, uzun yılların birikimiyle sektöre kazandırılmıştır.

Teknoloji konusunda, gelecekte Türk veteriner hekimlik mesleğinin olumlu anlamda sınırlarını zorlayacak gelişmeler sizce neler olacaktır?

                Gelecekte hastalarımızın tüm sağlık verileri tek bir platform üzerinde olacaktır. Bu veriler, geçmişte yapılan uygulamalar, tedaviler, laboratuvar sonuçları, ultrason görüntüleri, uygulanan aşılar ve diğer tüm detaylar ile birlikte görülebilecek; veteriner hekimin ayırıcı tanıyı kolaylıkla koymasına ve daha çok bilgiye ulaşmasına yardımcı olacaktır. Gelecekte nanoteknolojik üretimler konusunda, günümüzde insan sağlığında olduğu gibi hayvan sağlığı üzerinde de çalışmalar yapılacak, cerrahi amaçlı otomatik cihazlar geliştirilecektir. Robotik uygulamalar her alanda gelişecek, geliştirilen robotlar bizden daha iyi görme, duyma, koku alma kabiliyetine sahip olacaklar; bizim görmediğimiz duymadığımız elektromanyetik ve kimyasal spektrum aralıklarına erişebilecekler. Tüm bunlar, tanı ve teşhiste büyük katkılar sağlayacaktır. Veteriner sağlık sektöründe holografik görüntüleri yansıtan teknolojiler gelişecek; veteriner hekimler fiziki ve sanal ortamlarda 3 boyutlu görüntüler üzerinden teşhis koyacak ve meslektaşları ile hastanın durumu tartışılabilecektir. Robotik uygulamalar ve görüntüleme sistemlerinin çeşitliliği şu an yalnızca hayal edebildiklerimiz arasında.

GÖKSU MH. GAZİ BULVARI 92. SOK. 465/9 KEPEZ ANTALYA