NEDEN EVET YAZILIM ?
GELİŞMİŞ YAZILIM 
Sürekli geliştirdiğimiz güncellediğimiz yazılımımız Türkiyenin en iyi veteriner kliniklerine en iyi hizmeti vermek için programlandı.

SORUNSUZ GEÇİŞ
Daha önce kullandığınız veteriner yazılım programlarından verilerinizi aktararak sorunsuz evet yazılım programına geçiş sağlıyoruz.

KULLANIM KOLAYLIĞI
Müşterilerimizden gelen geri bildirimlerle yazılımımızı sürekli geliştirerek en kolay kullanım için sürekli çalışıyoruz.

SÜREKLİ DESTEK
Yazılım ile ilgili soru ve sorunlarınızda uzman teknik destek ekibimiz sürekli yanınızda ve sorularınıza yanıt vermeye hazırdır.

VAZGEÇİLMEZİZ
Evet yazılmı kullanan hastaneler,klinikler ve üniversiteler bizden hiç vazgeçmedi. Programlarımızın geliştirilmesi ve tüm sorulara cevap verilebiliyor olması sayesinde hızla büyüyoruz.
ÖZEL ÇÖZÜMLER
Yazılımımız , kliniklerin ve hastanelerin özel isteklerine ve web sayfası,e-ticaret sayfalarıyla entegrasyon işlemlerine cevap veren bir alt yapıya sahiptir.

EKSİKSİZ KULLANMA EĞİTİMİ

Evet Pro kullanmaya başlamadan önce yada sonrasında programla ilgili sizlere eksiksiz bir eğitim verilecek ve kafanızda hiçbir soru işareti bırakmayacağız. Bunun için Merkezde 4 ,İstanbul ‘da 2  ve Ankara ‘da 1  toplam 7 yazılım destek uzmanımız sizlerin sorularınıza cevap vermeye, isteklerinize uzman çözümler sunmak için hazırlar.
“Destek ekibimizi her zaman yanınızda hissedeceksiniz.”

 

GÖKSU MH. GAZİ BULVARI 92. SOK. 465/9 KEPEZ ANTALYA