Hakkımızda

2012 yılında veteriner alandaki tecrübemizi kılavuz edinerek çalışma hayatına başladık. İş yapmak değil, güzel iş çıkarmaktı hedefimiz.


2013 yılında büyükbaş veteriner klinikler için ilk klinik programımızı hazırladık. Bugün 400'ü aşan klinik bu programımızı memnuniyetle kullanmaktadır.

2014 yılında pet klinik, poliklinik ve hastaneler için 4 dilde yazılmış Evet Pro Programımızı hazırladık. Şu an 100’ün üzerinde Türkiye’nin en aktif klinik ve hastanesi Evet Pro Gold Programımızı, 14 üniversite de Evet Pro Üniversite Programımızı kullanmaktadır.

2014 yılı itibari ile merkezimizi Akdeniz Üniversitesi Teknokent ARGE Binasına taşıdık.

Bugüne dek 12 farklı yazılım programı geliştirdik. Ve elimizi programlarımızın üstünden hiç çekmedik, çünkü biliyoruz ki yazılım ne kadar değişirse o kadar aynı kalır..

1000'in üzerinde klinik ve hastane referanslarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Evet yazılım firması diğer yazılım firmalarından neden farklıdır?

Her şeyden önce; işimizi gerçekten severek yapıyoruz. Biz bu güne kadar anladık ki başarıya giden yolun anahtarı budur. İşinizi ne kadar çok severseniz o kadar çok kendinizi geliştirir ve başarı için daha çok çalışırsınız. İşte bu yüzden kullandığınız program sizin için bir ürün, bizim için bir eserdir..

İşimizde daha iyi olmak için sürekli çalışıyoruz!

Evet yazılım ekibi olarak hiçbir yazılım firmasının yapmadığı kadar; işimizin ana öğesi olarak sürekli ARGE yapıyoruz.

Yüzümüzü her zaman dışarıya dünyaya çeviriyoruz!

Ülkemizde kullanılan programlar yanında yurtdışında kullanılan programları inceleyip dünya yazılım firmalarına ayak uydurmaya çalışıyoruz. Çünkü sadece Türkiye için değil tüm dünya için yazıyoruz.

Bahane değil çözüm üretiyoruz!

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı klinik ve hastanelerden gelen istek ve talepler değerlendirilip uygulamaya konulmaktadır. Bu yüzden de projeleri yürütürken bahane değil çözüm üretiyoruz.

Disiplinli ve programlı çalışıyoruz!

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız; mutlaka belirli programlar çerçevesinde ve disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş planı düzenliyor ve proje ekibi dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz. E-vet Her Zaman Yanınızda.

Yukleniyor