Sss
Sizlerden Gelen

En çok merak edilen soruların cevaplarını bu sayfada bulabilirsiniz.

e-vet yazılım yeni yazıldığı için mevcut son yönetmeliğe uygun olarak hazırlandı. Her an değişiklik olabilme ihtimaline karşı da on-line olduğumuz için güncellemelere anında uyumlu hale getirilecek.

e-vet yazılımda satışını yapacağınız çoğu ürünün ürün bilgileri mevcuttur. Sizin yapmanız gereken sadece aldığınız ilaçların miktar ve SKT/STT bilgi girişini yapmaktır. Buna bağlı olarak, hangi ürünün miadı yakın ise; stok miktarı ile birlikte o ilaç ön plana çıkacak ve takibini kolaylıkla yapabileceksiniz. Stokları ise araç stok olarak tanımlayabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Geçmiş dönemde edindiğimiz alışkanlıklar doğrultusunda, kayıtlar defterlerde tutulmaktaydı. İster istemez defterde giriş ve çıkışlar doğru bir şekilde tutulamıyordu. Tutulamayan unutulan kayıtlar ve hatalı girişler olmakta bu da yılda, binlerce TL’yi düzgün kayıt tutamadığımızdan dolayı kaybetmemize sebep olmaktaydı. e-vet yazılımda her türlü kaydı kolaylıkla tutulabileceğinden dolayı küçük detay gibi görünen totalde büyük kayıplarımızın önüne geçmiş olacağız. Karlılığımızın da büyük oranda arttığını görmüş olacağız. e-vet yazılım ölçülebilir klinik işletmeciliği sağlayacak. Yapılan her şeyin sonuçlarını istatistiki olarak alabileceğiz. Bu da bize yanlışlarımızı değerlendirme ve düzeltme fırsatı sunacaktır.

e-vet yazılım gelişmiş raporlama sistemine sahiptir. Böylece, müşterilerinizin geçmiş dönemlere ait borç-alacak dökümlerini alabilir, ödeme alışkanlıklarını takip edebilir, toplamda alacak-borç durumunuzu anlık görebilirsiniz. Bir sonraki güncellemede eklenecek olan izinli-isteğe bağlı on-line bilgi paylaşımı özelliği aynı bölgedeki çalışan arkadaşların bilgi paylaşımını kolaylaştıracaktır. Tahsilatı sıkıntılı müşterilerin aynı bölgede çalışan, programı kullanan, gecikmiş alacaklarını paylaşmak isteyen klinikler tarafından görülebilmesi meslektaşlarımızın mağduriyetini engelleyecektir.

Yukleniyor