Datavet
Broşürünü İndirin
Tanıtım Videosu
Bilgi Alın

Datavet Veteriner Hekimliğin datasına pratik, kolay ve uygulanabilir bir şekilde mobil platformlardan ulaşmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Demo Talebi
Ürün: Datavet
Paket:

Datavet


Bilgiye Ulaşmanın En Kolay Yolu


Datavet yüzlerce hastalık ya da sendromun klinik semptomlarını, laboratuvar bulgularını hastanızın test sonuçlarıyla karşılaştırmanızı sağlayan, hastalıklarla ilgili bilgi edinmek istediğiniz tüm verileri (hastalık tanımı, etiyoloji, duyarlı ırk ve yaşlar, klinik ve laboratuvar bulguları, prognozu, tanı ve ayırıcı tanısı, tavsiye edilen tedavi yöntemleri) ulaşmanız çok kolay olan bir yere, cebinize indiren yardımcınızdır.


Datavet Mobil Uygulama


Zaman sahip olduğumuz en değerli şey. Öğrendiğimiz, bildiğimiz, biriktirdiğimiz ve gelecekte ihtiyacımız olan; Güncel Bilgi Datasına kolay ve hızlı ulaşım ihtiyacımız. Datavet, Hasvet Medikal’in 20 senelik deneyimi, 6 senelik sektör liderliği, Veteriner Hekimlere sağladığı binlerce cihaz, öğrenci ve hekimlere verdiği yüzlerce eğitimin birikimlerinden doğan bir gözlemin sonucudur.


1-Hemogram, biyokimya, idrar, hormon, kan gazları gibi laboratuvar sonuçlarını giriş ekranında işaretleyin ya da değerini yazın. Sonuçları karşılaştırın. Olası hastalık/sendromları görüntüleyin. Bakılan test sayısı arttıkça hastalığa yaklaşma oranın yükseldiği sayısal olarak gösterilir.


2-Dilerseniz seçtiğiniz iki hastalığın laboratuvar bulguları ile test sonuçlarınızı karşılaştırın. Hastalık/sendromun adına tıklayarak de- tay bilgilere ulaşın. Hastalıklarla endike bütün laboratuvar testlerini görüntüleyin. İçlerinden test edilmemiş olanlar varsa bunları öneri olarak göreceksiniz.


3-Aynı ekran üzerinde hastalığın tanımı, etiyolojisi, duyarlı ırk ve yaşları, klinik ve laboratuvar bulgularını, prognozunu, tanı ve ayırıcı tanısını, tavsiye edilen tedavi yöntemlerini tek tıkla okuyun. Laboratuvar bulguları ile klinik semptomları eşleştirerek şüph- elendiğiniz hastalıklara bir adım daha yaklaşın.


Sonuçları Girin


Karşılaştırın


Değerlendirin


Aynı zamanda Datavet Vademecum’la güncel ilaç listesi, prospektüs bilgileri, alternatif ilaç listeleri, etken madde listesi, etkileşim tablosu, firma listesi bilgileriyle her zaman güncel bir ilaç rehberiniz de cebinizde. Dataveti Veteriner Hekimliğin datasına pratik, kolay ve uygulanabilir bir şekilde mobil platformlardan ulaşmanızı sağlayan bir uygulama olarak size sunuyoruz.


Android
IOS
  1. Cobus Bester March 20, 2020

    Really happy with this print. The colors are great, and the paper quality is very good.

  2. Cobus Bester March 12, 2020

    Really happy with this print. The colors are great, and the paper quality is very good.

  3. Cobus Bester March 11, 2020

    Really happy with this print. The colors are great, and the paper quality is very good.

Add a review

Yukleniyor